Posturi Vacante

Ultima actualizare: 06.03.2020

SUDOR

Candidatul ideal:

  • Calificare adevacta -sudor;
  • Experienta in sudura structuri metalice minim 2 ani.

Responsabilitati:

  • Executie corecta si cantitativa a operatiilor de sudare;
  • Verificarea echipamente si control ai parametrilor de sudura;
  • Pregatire materiale si finsaje conform desenului.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Formare tehnica la locul de munca;
  • Cursuri certificate de calificare sau re- calificare;
  • Sprijin pentru continuarea studiilor;
  • Mediu de lucru dinamic si profesionist.

OPERATOR MASINI COMANDA NUMERICA (CNC)

  • Absolvent de liceu sau scoala profesionala in domeniul tehnic;
  • Experienta pe masini – unelte cu comanda numerica minim 3 ani;
  • Cunostinte foarte bune de desen tehnic;
  • Capacitate de a prelucra piese dupa desenul tehnic;
  • Capacitate de a modifica programe CNC pentru referinte noi.

  • Realizarea reglaje preliminare a uneltelor si utilajelor;
  • Masurarea si verificarea pieselor;
  • Executarea compensarilor in programele masinilor in urma rapoartelor 3D;
  • Lucru in schimburi si ore suplimentare.

Beneficii:

  • Cursuri certificate de calificare sau re-calificare;

Cei interesati vor depune CV-urile si scrisorile de intentie la adresa de e-mail: locuridemunca@compa.ro sau la sediul firmei din strada Henri Coanda nr.8, la Departamentul Resurse Umane; tel. 0269/239400, interior 120 sau 123;

Parteneri
Navigare